blog o zmianach na lepsze

O mnie

Kim jestem?

 

Kobietą, żoną wspaniałego Męża, pracownikiem korporacji. Mam 29 lat i to najwyższy czas żeby zrobić coś dla siebie przed okrągłą 30-tką. Dlatego postanowiłam założyć bloga! 😉

Pozytywnie nastawiona do życia, zawsze szukam tej lepszej strony zarówno w ludziach jak i w sytuacjach, z którymi się stykam każdego dnia.

Symboliczne cztery listki w moim życiu to wszystko to, co sprawia że żyje mi się lepiej, aktywniej, ciekawiej. Cztery listki to tylko symbol, czasami kryją za sobą nie więcej niż dwa lub trzy obszary życia, dzięki którym czuję się szczęśliwa i spełniona. Jednak świat się zmienia, a razem z nim zmieniam się ja – chcę próbować nowych smaków, zwiedzić odległe miejsca, zrobić coś, na co wcześniej brakowało mi odwagi albo zwyczajnie czasu – i nie muszą to być wielkie rzeczy. Wtedy dołączam kolejne listki z kolejnymi marzeniami i obszarami do zmian. I to właśnie sprawia, że jestem szczęśliwa. To, że mam możliwość się zmieniać, rozwijać. Priorytety mogą zmienić się bardzo szybko z różnych powodów i nie ma znaczenia ile chcemy zrobić w życiu, ale najważniejsze jest jak to robimy. A jakie są Twoje Cztery Listki?

 

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o mnie lub o moim blogu, zapraszam do kontaktu! 😊

kontakt@czterylistki.pl

 

 

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.